Romantyzm odnaleziony

Książek o przelotnych romansach było już wiele. Zazwyczaj mają różne opinie, na co największy wpływ ma kunszt pisarski autora. Taka sytuacja sprawia, że zasadniczo bardzo trudno na rynku książek romantycznych się wybić. Jakkolwiek spora część czytelników i tak sięgnie po nowe książki w tematyce romantycznej z przyzwyczajenia, by naprawdę się wybić potrzebny jest wiele większy rozgłos. Wydaje się, że szanse na to ma książka Seksowny kłamca autorstwa Christiny Lauren. Autorka prezentuje nowe podejście do tematu, przede wszystkim bardzo ciekawie rozrysowując postaci i stwarzając w swojej książce możliwości do rozwinięcia jej charakteru. Nie jest to kolejna książka o gorącym romansie, która nie niesie ze sobą nic oprócz dużego bagażu emocji. To dobrze napisana powieść, która zdecydowanie odbiega od średniej tego rodzaju książek. Mogą po nią sięgnąć zarówno osoby, które są fanami powieści romantycznych, jak i takie, które gatunku tego starają się unikać. Niech za dobrą kartę służą świetne recenzje, pochodzące zarówno od zwykłych czytelników jak i krytyków.

Nieoczekiwana zamiana ról

Jak to w książkach romantycznych bywa, fabuła opiera się na dwóch postaciach- męskiej i damskiej. Ona, z pozoru zorganizowana, patrząca z nadzieją w przyszłość, starająca się uporządkować swoje życie. On, mistrz podrywu, który swoje umiejętności opanował do perfekcji. Dwa odmienne charaktery, które nie mają prawa prawidłowo funkcjonować obok siebie. Jak to jednak w świecie bywa, okazuje się że jest to możliwe. Chociaż London (bohaterka) nie jest przekonana do stylu życia Luke’a, pozwala sobie na jednonocny romans, w ramach odskoczni. Ogromny wpływ na to ma fakt, że Luke jest po prostu przystojnym facetem, który potrafi zauroczyć praktycznie każdą kobietę. London doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, ze wszystko co mów Luke zaprowadzić ma ją tylko i wyłącznie do łóżka. Luke też zdaje sobie z tego sprawę. Do czasu… Co zrobi Luke w sytuacji, w której uświadomi sobie, że tym razem najchętniej odszedłby od dotychczasowej praktyki? Czy uda się stworzyć związek na bazie jednonocnego romansu, z którego charakteru zdawały sobie sprawę obie strony? Książka daje nam odpowiedź na to pytanie.

Niesamowicie wciągająca

Fabuła daje wiele możliwości do popisu autorce, które świetnie daje sobie radę. Zdecydowanie dobrze poprowadzone wątki potrafią wciągnąć, a czytelnik wprost nie może doczekać się tego co znajdzie się na następnej stronie. Książkę czyta się dodatkowo bardzo szybko, dlatego na zakończenie historii nie trzeba będzie długo czekać. W swojej klasie Seksowny kłamca jest na razie zdecydowanie nie do pokonania!

 

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *