Za głosem serca

Prawdziwa miłość

Pamiętasz „Małą Syrenkę”. To jedna z najpiękniejszych historii miłosnych, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne. Pełna ukrytych uczuć, subtelności oraz poświęcenia, jest nie tylko bajką dla dzieci, a również ponadczasową opowieścią o tym, co oznacza miłość. Zainspirowana powiastką Joanne MacGregor postanowiła stworzyć własną wersję znanej historii. „Za głosem serca” nie jest bajką – jest powieścią skierowaną do nastolatek i kobiet, które na stronach książki pragną odnaleźć tajemnice prawdziwej miłości. Tylko czy w dzisiejszych, pozbawionych jakiejkolwiek delikatności czasach jest jeszcze miejsce na prawdziwą miłość?

Serial czy życie?

Romy Morgan ma osiemnaście lat. Żyje jak każda typowa nastolatka, marząc o spotkaniu tego jedynego – księcia na białym koniu. Interesuje się modą, filmami i życiem w wielkim mieście. Jak to możliwe, że w jej zwykłym życiu pojawia się znany hollywoodzki aktor Logan Rush? Romy w niespodziewanych okolicznościach ratuje życie gwiazdorowi. Od tego czasu ich losy zaczynają się przeplatać. Dziewczyna zostaje osobistą asystentką aktora. Od tak – zwykła nastolatka z dnia na dzień rzucona w wir hollywoodzkiego planu filmowego.

Czy to wszystko może dziać się naprawdę? Romy ma wrażenie, że śni. Nawet w najskrytszych marzeniach nie myślała, że jej życie mogłoby kiedykolwiek przybrać taki obrót. Szybko jednak okazuje się, że nie wszystko jest tak kolorowe, jakie się wydaje. Świat show-biznesu jest brutalny i pozbawiony skrupułów. Hollywoodzki plan filmowy to miejsce ciągłych intryg i oszustw. Romy nie potrzebuje wiele czasu, by zrozumieć, że nie może ufać praktycznie nikomu.

Siła miłości

Po pewnym czasie Logan Rush wreszcie zaczyna bardziej interesować się młodą asystentką. Pomiędzy tą dwójką zaczyna coraz bardziej iskrzyć. Może Romy powinna wykazać się większym rozsądkiem i podejść do sprawy z dystansem? Czego jednak można wymagać od osiemnastolatki, która stała się obiektem westchnień jednego z najbardziej znanych amerykańskich aktorów? Burzliwy związek zaczyna wymykać się dziewczynie spod kontroli. Jedyne o czym marzy to spędzać jak najwięcej czasu z ukochanym. Wtedy jednak niespodziewanie poznaje jego sekret. Czy miłość przetrwa taką próbę? Czy Romy uda się wyjść z tej opresji z honorem? Czy uda jej się zemścić? Ale, co najtrudniejsze, czy będzie w stanie dokonać zemsty na osobie, która tak bardzo odmieniła jej życie?

Joanne MacGregor to amerykańska autorka książek dla młodzieży i kryminałów. Jej charakterystyczny styl pisania oraz odwaga do poruszania kontrowersyjnych tematów, sprawiły, że pisarka szybko zyskała duże grono wiernych czytelników.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *